YATIRIM FELSEFEMİZ

TEMEL İLKELER

Mükafat Portföy Yönetimi olarak;

  • Temel Felsefemiz: Birikim ve yatırımlarına uluslararası faizsiz finans ilkeleri çerçevesinde yüksek verim elde etmek isteyen yerli ve yabancı yatırımcılara, değerlerimizden ve geleneklerimizden ödün vermeden, yenilikçi yatırım alternatifleri üretirken, aynı zamanda anlaşılabilir ve ulaşılabilir yaklaşımımızla müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımaktır.
  • Hedefimiz: Yüksek verimli faizsiz yatırım alternatifleri ile yerli ve yabancı bireysel ve kurumsal yatırımcılar için şeffaf ve güvenilir bir anlayışla hizmet vermek ve yabancı yatırımcıların Türkiye’ye giriş kapılarından biri olarak, yatırımların verimli alanlara yönlendirilmesine aracılık etmektir.
  • Prensibimiz: Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve ortaklarımızın haklarını her koşulda, menfaat gözetmeden korumak, uzmanlığımız ve kaliteden ödün vermeyen çalışma anlayışımızla topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli artırmaktır.
  • Amacımız: Yenilikçi ve dinamik yapımız, güçlü ortaklarımız, ezber bozan ürünlerimiz, uzman ekibimiz ile yerli ve uluslararası faizsiz finans piyasalarına yeni bir soluk getirmek, değer ve sorumluluklarımızın bilinci ile yatırımcılarımızla sağlam ve uzun vadeli ilişkiler kurmaktır.

© Copyright 2016, Mükafat Portföy Yönetimi A.Ş.