ÜST YÖNETİM

YÖNETİM KURULU

İBRAHİM AYDINLI Yönetim Kurulu Başkanı
OKAN ALTAŞLI Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
SUAT BAKKAL Yönetim Kurulu Üyesi
ZEYNEP PELİN ATALAY ÇİDAM Yönetim Kurulu Üyesi
ÖZER BURHAN İç Kontrolden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi

YÖNETİM KADROSU

İbrahim AYDINLI, halen E-kent Teknoloji ve Ödeme Sistemleri A.Ş.’de Yönetim Kurulu üyesi ve Mükafat Portföy Yönetimi’nde Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev almaktadır. Bankacılık alanında 23 yıldan uzun süredir tecrübesi bulunmaktadır.

1994 yılında başlayan çalışma hayatında 6 yıl Hazine Müsteşarlığında Bankalar Yeminli Murakıblığı yapan Aydınlı buradan BDDK’ya geçmiştir. Bankalar Yeminli Murakıbı olarak başladığı BDDK’da 2004-2009 yılları arasında Daire Başkanlığı yaptıktan sonra 2009 yılında Garanti Bankasına Finansal Koordinatör olarak görev almıştır. 2013-2015 yılları arasında aynı bankada Genel Müdür Yardımcılığı yaptıktan sonra Ocak 2017 yılında Aktif Bank’ta çalışmaya başlamıştır.

Okan Altaşlı halen Özel Sektörün Geliştirilmesi İslami Kurumunda Ortadoğu ve Kuzey Afrika, Bağımsız Devletler Topluluğu, Sahra Altı Afrika ve Güneydoğu Asya’da yer alan 7 ülkeyi kapsayan bölgesel ofislerinden sorumlu Direktörlük görevini sürdürmektedir.

1991 yılında Boğaziçi Makine Mühendisliği Bölümünde Lisans ve 1995 yılında Carneigie Mellon Üniversitesinde MBA yüksek lisans derecelerini aldıktan sonra Altaşlı Finans Yatırım şirketinin Kurumsal Finansman bölümünde çalışmış ve Grup Başkanlığı yapmıştır. Altaşlı 2006-2016 yılları arasında Manara Altyapı Fonu, Pinebridge Yatırım (önceki adıyla AIG Yatırım) ve Perigon Danışmanlık Limited yatırım danışmanlık şirketlerinde üst düzey yöneticilik yapmıştır. Altaşlı Ortadoğu ve Kuzey Afrika, Körfez Ülkeleri, Bağımsız Devletler Topluluğu ve Suudi Arabistan bölgelerinde bir çok projede alım, satım danışmanlığı görevleri üstlenmiştir. Altaşlı Türkiye’de 20’den fazla ilk ihracın yanısıra, elektrik dağıtım şirketlerinin ilk özelleştirmelerinde de konsorsiyumu oluşturan danışmanlık hizmetleri vermiştir.

Suat Bakkal, Aktif Yatırım Bankası Kurumsal Pazarlama Bölüm Başkanı ve Mükafat Portföy Yönetimi’nde Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

1980 Trabzon doğumlu Bakkal, Boğaziçi Üniversitesi, Ekonomi bölümü mezunu olup yüksek lisansını yine aynı okulda Ekonomi & Finans üzerine tamamlamıştır.

İş hayatına Aktif Bank’ta kurumsal pazarlama Müdürü olarak başlamış, 2014 yılında Merkez Şube Müdürülüğü görevine atanmıştır. Haziran 2015 yılından itibaren ise Kurumsal Pazarlama Bölüm Başkanlığı ve IFM Istanbul Finans Merkezi İnş. Taah. A.Ş. İcra Kurulu Üyeliği görevlerini birlikte yürütmektedir.

Pelin Çıdam, Aktif Bank Kurumsal Finansman departmanında Bölüm başkanı ve Mükafat Portföy Yönetimi’nde Yönetim Kurulu üyesi olarak çalışmaktadır. Kurumsal Finansman ve M&A alınında 16 yıldan uzun süredir tecrübesi bulunmaktadır.

Aktif Bank’taki görevinden önce 13 yıl Deloitte’da görev almıştır. Bu sürenin üç yılında denetim bölümünde on yılında Kurumsal Finansman Bölümünde çalışmıştır. Deloitte’da Birçok yabancı ve Türk yatırımcılar için durum tespit çalışmaları, değerleme çalışmaları, satış ve satınalma danışmanlığı gerçekleştirmiştir. Deloitte Melbourn ofiste Kurumsal Finans Departmanında altı ay çalışmıştır. Aktif Bank’ta beş şirketin satın alma ve kuruluş süreçlerini yürütmüş ayrıcaAktif Bank müşterilerine yönelik proje finansmanı çalışmalarını gerçekleştirmiştir.

Lisans derecesini İstanbul Üniversitesi ingilizce İktisat bölümünde tamamlamış, ayrıca finans ve yatırımlar alınında İngilitere’de Exeter Üniversitesinde master derecesini almıştır. İyi derece ingilizce orta derece almanca bilmektedir. Amerika Society of Appraisers programının değerleme eğitimini tamamlamıştır. SMMM sertifikası bulunmaktadır.

Özer Burhan, Aktif Yatırım Bankası Finansal Raporlama ve Bütçe Yönetimi Bölüm Başkanı ve Mükafat Portföy Yönetimi’nde İç Kontrolden sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

1982 Balıkesir doğumlu Burhan, Boğaziçi Üniversitesi, Ekonomi bölümünden mezun olmuştur.

İş hayatına PricewaterhouseCoopers’da Müdür yardımcı olarak başlamış, 2009-2014 yılları arasında Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş’de çeşitli bölümlerde yönetici olarak devam etmiştir.

1969 İstanbul doğumlu Candan, İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey-3, Türev Araçlar lisansları ve ISMA sertifikası sahibidir.

1993-2006 yılları arasında Yapı Kredi Bankası Hazine Bölümünde ve Raymond James Securities’de Fon Yönetimi’nde üst düzey görevlerde yer alan Kağan Candan Hazine İşlemleri, Yatırım Fonu yönetimi, Portföy Yönetimi konularında uzmanlaşmıştır. 2009 yılında başladığı Aktif Bank Hazine Departmanındaki Bölüm Başkanlığı görevinden ayrılarak 2016 yılında Mükafat Portföy Yönetimi’nin Genel Müdürü olmuştur.

Ferhat Kaluç Mükafat Portföy Yönetimi’nde Mali İşler ve Operasyondan sorumlu direktör olarak görev yapmaktadır.

1979 İstanbul doğumlu Kaluç, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Okan Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Gayrimenkul Finansmanı ve Değerleme üzerine Yüksek Lisans yapmış olup, proje çalışmasını “Türkiye’de Gayrimenkul Yatırım Fonları” üzerine tamamlamıştır.
Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey-3 ve Türev Araçlar lisansları sahibidir.

İş hayatına Tekstil Yatırım’da Muhasebe ve Yatırım Fonları Uzmanı olarak başlamış, 2007 yılından itibaren Yapı Kredi Bankası Hazine Operasyon Bölümünde Yatırım Fonları Yöneticisi olarak devam etmiştir. 2012-2016 yılları arasında Akbank Hazine Operasyon Bölümünde Yatırım Fonları Yöneticisi olarak görev yapmıştır.

  • BİZİ TAKİP
    EDEBİLİRSİNİZ

© Copyright 2016, Mükafat Portföy Yönetimi A.Ş.