ÜST YÖNETİM

YÖNETİM KURULU

İBRAHİM AYDINLI Yönetim Kurulu Başkanı
HEVAL EREN KELEKÇİ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
SUAT BAKKAL Yönetim Kurulu Üyesi
ZEYNEP PELİN ATALAY ÇİDAM Yönetim Kurulu Üyesi
ÖZER BURHAN İç Kontrolden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi

YÖNETİM KADROSU

İbrahim Aydınlı

Yönetim Kurulu Başkanı


İbrahim AYDINLI, halen E-kent Teknoloji ve Ödeme Sistemleri A.Ş.’de Yönetim Kurulu üyesi ve Mükafat Portföy Yönetimi’nde Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev almaktadır. Bankacılık alanında 23 yıldan uzun süredir tecrübesi bulunmaktadır.

1994 yılında başlayan çalışma hayatında 6 yıl Hazine Müsteşarlığında Bankalar Yeminli Murakıblığı yapan Aydınlı buradan BDDK’ya geçmiştir. Bankalar Yeminli Murakıbı olarak başladığı BDDK’da 2004-2009 yılları arasında Daire Başkanlığı yaptıktan sonra 2009 yılında Garanti Bankasına Finansal Koordinatör olarak görev almıştır. 2013-2015 yılları arasında aynı bankada Genel Müdür Yardımcılığı yaptıktan sonra Ocak 2017 yılında Aktif Bank’ta çalışmaya başlamıştır.

Aydınlı ODTÜ Ekonomi Bölümü’nden mezun olduktan sonra, Illinois Üniversitesi’nde Teknoloji Yönetimi konusunda Yüksek Lisans yapmıştır.

Heval Eren Kelekçi

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı


Heval Eren Kelekçi İslam Kalkınma Bankası KOBİ Fonları Programından sorumlu Yönetici ve Mükafat Portföy, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

1979 doğumlu Kelekçi, 1999-2003 yılları arasında Fransa’da Rouen Business School’da lisans eğitimini tamamlamıştır. 2013 yılında The Institute of Directors’da Yönetim alanında IoD sertifikası ve IoD diploması almaya hak kazanmıştır. Halen CFA Programı 3.seviye eğitimine devam etmektedir.

İş hayatına Paris Ernst & Young da Enerji, Altyapı ve Telekomünikasyondan sorumlu Finansal denetçi olarak başlamıştır. Daha sonra, AXA Yatırım Yöneticileri kurumunda çeşitli bölümlerde yönetici olarak çalışmış, 2008 yılında HSBC Global Asset Management Paris’te Fon yöneticisi olarak görev almıştır. 2009-2011 yılları arasında Entrepreneurship Sciences Po Paris’de profesyonel fon yöneticileri ve akademisyenler ile birlikte hazırladıkları programların aktarımında ve Aviva Investors London Global Ürün Statejileri Bölümü’n de ise yatırım fonlarının kuruluş ve satış stratejilerin geliştirilmesinde etkin rol almıştır. 2011 yılından bu güne dek ise İslam Kalkınma Bankası KOBİ Fonları Programından sorumlu yönetici olarak görevine devam etmektedir.

Suat Bakkal

Yönetim Kurulu Üyesi


Suat Bakkal, Aktif Yatırım Bankası Kurumsal Pazarlama Bölüm Başkanı ve Mükafat Portföy Yönetimi’nde Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

1980 Trabzon doğumlu Bakkal, Boğaziçi Üniversitesi, Ekonomi bölümü mezunu olup yüksek lisansını yine aynı okulda Ekonomi & Finans üzerine tamamlamıştır.

İş hayatına Aktif Bank’ta kurumsal pazarlama Müdürü olarak başlamış, 2014 yılında Merkez Şube Müdürülüğü görevine atanmıştır. Haziran 2015 yılından itibaren ise Kurumsal Pazarlama Bölüm Başkanlığı ve IFM Istanbul Finans Merkezi İnş. Taah. A.Ş. İcra Kurulu Üyeliği görevlerini birlikte yürütmektedir.

Zeynep Pelin Atalay Çidam

Yönetim Kurulu Üyesi


Pelin Çıdam, Aktif Bank Kurumsal Finansman departmanında Bölüm başkanı ve Mükafat Portföy Yönetimi’nde Yönetim Kurulu üyesi olarak çalışmaktadır. Kurumsal Finansman ve M&A alınında 16 yıldan uzun süredir tecrübesi bulunmaktadır.

Aktif Bank’taki görevinden önce 13 yıl Deloitte’da görev almıştır. Bu sürenin üç yılında denetim bölümünde on yılında Kurumsal Finansman Bölümünde çalışmıştır. Deloitte’da Birçok yabancı ve Türk yatırımcılar için durum tespit çalışmaları, değerleme çalışmaları, satış ve satınalma danışmanlığı gerçekleştirmiştir. Deloitte Melbourn ofiste Kurumsal Finans Departmanında altı ay çalışmıştır. Aktif Bank’ta beş şirketin satın alma ve kuruluş süreçlerini yürütmüş ayrıcaAktif Bank müşterilerine yönelik proje finansmanı çalışmalarını gerçekleştirmiştir.

Lisans derecesini İstanbul Üniversitesi ingilizce İktisat bölümünde tamamlamış, ayrıca finans ve yatırımlar alınında İngilitere’de Exeter Üniversitesinde master derecesini almıştır. İyi derece ingilizce orta derece almanca bilmektedir. Amerika Society of Appraisers programının değerleme eğitimini tamamlamıştır. SMMM sertifikası bulunmaktadır.

Özer Burhan

Yönetim Kurulu Üyesi


Özer Burhan, Aktif Yatırım Bankası Finansal Raporlama ve Bütçe Yönetimi Bölüm Başkanı ve Mükafat Portföy Yönetimi’nde İç Kontrolden sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

1982 Balıkesir doğumlu Burhan, Boğaziçi Üniversitesi, Ekonomi bölümünden mezun olmuştur.

İş hayatına PricewaterhouseCoopers’da Müdür yardımcı olarak başlamış, 2009-2014 yılları arasında Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş’de çeşitli bölümlerde yönetici olarak devam etmiştir.

Kağan Candan

Genel Müdür


Kağan Candan Mükafat Portföy Yönetimi’nde Genel Müdür olarak görev yapmaktadır.

1969 İstanbul doğumlu Candan, İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey-3, Türev Araçlar lisansları ve ISMA sertifikası sahibidir

İş hayatına 1991 yılında Ekol Menkul Değerler’de yatırım uzmanı olarak başlamış, 1995 yılında Yapı Kredi Bankası Sermaye Piyasaları yatırım uzmanlığı ile devam etmiştir. Daha sonraki yıllarda aynı bankanın Hazine Bölümü’nde Sabit Getirili Menkul Kıymet İşlemleri Bölüm yöneticiliği görevine getirilmiştir. 2006-2009 yılları arasında Raymond James Securities de menkul kıymetler ve fonlardan sorumlu direktör olarak çalışmış ve 2009 yılı nisan ayından itibaren Aktif Yatırım Bankası Hazine’sinden sorumlu Bölüm Başkanlığı görevini başarı ile sürdürmüştür.

Müge Türkkan

Pazarlama Müdürü


Müge Türkkan Mükafat Portföy Yönetimi’nde Pazarlamadan sorumlu Müdür olarak görev yapmaktadır.

1981 Ankara doğumlu Türkkan, Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olup, yüksek lisansını Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi & Finans üzerine tamamlamıştır. Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey-3 ve Türev Araçlar Lisansları sahibidir.

İş hayatına 2003 yılında Akbank Genel Müdürlüğü Hazine Departmanında Sabit Getirili Menkul Kıymetler Bölümünde Dealer olarak başlamış. Daha sonra Kraft Foods, PricewaterhouseCoopers gibi şirketlerde Hazine Yöneticiliği ve danışmanlığı görevlerini yürütmüştür. 2010 yılından itibaren Sermaye Piyasası Ürünlerine yönelen Türkkan, Erste Securities Istanbul ve TEB Yatırım’da Sermaye Piyasası Aracılık Hizmetleri Müdürlüğü, AZ Notus Portföy Yönetimde Fon yöneticiliği ve son olarak Çalık Enerji’de Finansal İlişkiler ve Risk Yönetim Müdürlüğü görevlerine getirilmiştir.

Ferhat Kaluç

Mali İşler ve Operasyon Direktörü


Ferhat Kaluç Mükafat Portföy Yönetimi’nde Mali İşler ve Operasyondan sorumlu direktör olarak görev yapmaktadır.

1979 İstanbul doğumlu Kaluç, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Okan Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Gayrimenkul Finansmanı ve Değerleme üzerine Yüksek Lisans yapmış olup, proje çalışmasını “Türkiye’de Gayrimenkul Yatırım Fonları” üzerine tamamlamıştır.
Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey-3 ve Türev Araçlar lisansları sahibidir.

İş hayatına Tekstil Yatırım’da Muhasebe ve Yatırım Fonları Uzmanı olarak başlamış, 2007 yılından itibaren Yapı Kredi Bankası Hazine Operasyon Bölümünde Yatırım Fonları Yöneticisi olarak devam etmiştir. 2012-2016 yılları arasında Akbank Hazine Operasyon Bölümünde Yatırım Fonları Yöneticisi olarak görev yapmıştır.

  • BİZİ TAKİP
    EDEBİLİRSİNİZ

© Copyright 2016, Mükafat Portföy Yönetimi A.Ş.