PORTFOY YÖNETİMİ

YATIRIM FONLARI

Mükafat Portföy Yatırım Fonlarını yatırımcılar, hesaplarının bulunduğu tüm kurumların şubelerinden veya internet/mobil hesaplarından, TEFAS üzerinden alıp satabilirler.

FAİZSİZ KISA VADELİ KİRA SERTİFİKASI FONU

Kısa vadeli likit fonlara alternatif olarak faizsiz kazanç sağlayan, müşterilerin anlık nakit ihtiyaçlarına çözüm üreterek nakit yönetiminde yardımcı olan, günlük değerlenen bir fondur.

FAİZSİZ KİRA SERTİFİKASI KATILIM FONU

Yatırımcıların kira sertifikaları ve faizsiz orta vadeli sermaye piyasası araçlarının getirilerinden optimal risk sınırları içerisinde yararlanmasını sağlar.

FAİZSİZ ALTIN FONU

Yatırımcıların yastık altında atıl duran altınlarını ekonomiye kazandırarak değerlendiren bir fondur. Altınların saklaması, alım-satımı ve takası esnasında yatırımcısına fayda sağlar

FAİZSİZ HİSSE SENEDİ FONU

Yatırımcıların potansiyeli yüksek Türkiye hisse senedi piyasasından faydalanmasını sağlayan, faizsiz içerik açısından icazet alınmış hisse senetlerinden oluşan bir fondur; dengeli risk/getiri profili ve aktif portföy yönetimi sayesinde büyüme amaçlı getiri sunar.

Mükafat Portföy Yatırım Fonlarına ilişkin her türlü bilgiye https://www.kap.org.tr/tr/YatirimFonlari/YF adresinden ulaşabilirsiniz.
Kısa Vade Kira Sertifikası Fonu ve Kira Sertifikası Katılım Fonları için Katılım Şemsiye Fonu İçtüzük, Faizsiz Hisse Senedi Fonu için Hisse Senedi Şemsiye Fonu İçtüzük

EMEKLİLİK YATIRIM FONLARI

Emeklilik şirketi tarafından emeklilik sözleşmesi çerçevesinde alınan ve katılımcılar adına bireysel emeklilik hesaplarında izlenen katkıların, faizsiz finansman ilkelerine uygun şekilde riskin dağıtılması ve inançlı mülkiyet esaslarına göre işletilmesi amacıyla oluşturulan malvarlığıdır.

Priminize ve yaşınıza bağlı muhtemel Bireysel Emekililik geri dönüşlerinizi Türkiye Sigorta Birliğinin http://otomatikbes.info/otomatik-bes-hesaplama linkinden hesaplayabilirsiniz.

Ayrıca Otomatik Katılım Sistemindeki Devlet Katkınızı aşağıda yer alan linkten e-devlet şifrenizle sorgulayabilirsiniz.
https://www.turkiye.gov.tr/emeklilik-gozetim-merkezi-bireysel-emeklilik-sistemi-devlet-katkisi-kullanim-ve-limit-bilgileri-sorgulama

FAİZSİZ GAYRİMENKUL YATIRIM FONLARI

Yüksek değer artışı ve kira potansiyeli olan ticari gayrimenkullere, arsa, arazi, ofis ve konut gibi alanlara yatırım yaparak değer artışı kazancı, alım satım kârı veya kira geliri elde etmeyi amaçlayan Nitelikli Yatırımcılara özel bir fondur.

Mükafat Portföy Yönetimi A.Ş. Birinci Akaryakıt Sektörü Gayrimenkul Yatırım Fonu

FAİZSİZ GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM FONLARI

Risk algısı ve getiri beklentisi yüksek ve uzun vadeli yatırım düşünen yatırımcılara faizsiz olarak Türkiye’deki KOBİ’lere yatırım yapma imkanı sağlayan Nitelikli Yatırımcılara özel bir fondur.

Mükafat Portföy Yönetimi A.Ş. Birinci KOBİ Girişim Sermayesi Yatırım Fonu Mükafat Portföy Yönetimi A.Ş. Buket Girişim Sermayesi Yatırım Fonu

ÖZEL PORTFÖY YÖNETİMİ

Mükafat Portföy, “faiz yok, kazanç var” anlayışını ön plana çıkartarak bireysel ve kurumsal yatırımcılar için Özel Portföy Yönetimi hizmeti sunmaktadır.

Özel Portföy Yönetiminde; Bireylerin ya da kurumların finansal varlıklarından oluşan portföyleri her bir müşteri adına, vekaleten yönetilmektedir.

Özel Portföy Yönetimi hizmeti alacak müşterilerimize öncelikle “yerindelik testi” uygulanır. Testin sonucunda, uzman portföy yöneticilerimizin hedefi yatırımcıların belirlenen vade, risk ve getiri profiline uygun olacak şekilde, karşılaştırma (kıstas) oranının üzerinde en iyi getiriyi sağlamaktır. Portföylerin içeriği ve stratejiler hakkında bilgilendirme, yatırımcı gizliliği kurallarına ve müşterilerin özel taleplerine göre gerçekleştirilmektedir.

Sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

  • BİZİ TAKİP
    EDEBİLİRSİNİZ

© Copyright 2018, Mükafat Portföy Yönetimi A.Ş.