PORTFÖY YÖNETİCİLERİ

Kağan Candan

Genel Müdür


1969 İstanbul doğumlu Candan, İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey-3, Türev Araçlar lisansları ve ISMA sertifikası sahibidir

İş hayatına 1991 yılında Ekol Menkul Değerler’de yatırım uzmanı olarak başlamış, 1995 yılında Yapı Kredi Bankası Sermaye Piyasaları yatırım uzmanlığı ile devam etmiştir. Daha sonraki yıllarda aynı bankanın Hazine Bölümü’nde Sabit Getirili Menkul Kıymet İşlemleri Bölüm yöneticiliği görevine getirilmiştir. 2006-2009 yılları arasında Raymond James Securities de menkul kıymetler ve fonlardan sorumlu director olarak çalışmış ve 2009 yılı nisan ayından itibaren Aktif Yatırım Bankası Hazine’sinden sorumlu Bölüm Başkanlığı görevini başarı ile sürdürmüştür.

Sinan Soyalp

Fon Yönetimi Müdürü


Sinan Soyalp Mükafat Portföy Yönetimi’nde Fon Yönetimi Bölümünde Müdür olarak görev yapmaktadır.

1984 İstanbul doğumlu Soyalp, İstanbul Robert Kolej’den fen diploması, Earlham College Matematik Bölümü’nden lisans diploması, İstanbul Bilgi Üniversitesi Sayısal Finans Bölümü’nden ise yüksek lisans diploması sahibidir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey-3 ve Türev Araçlar lisansları sahibidir.

İş hayatına 2006 yılında stajyer olarak sırasıyla Ata Yatırım Ortaklığı, ING Bank Ekonomik Araştırmalar Bölümü ve Sabancı Holding Stratejik Planlama Bölümü’nde çeşitli görevlerde bulunarak başlamıştır. Akabinde SRT Capital’da fon yöneticisi olararak devam etmiştir.

2011 yılında Alkhair Portföy’de analist olarak başladığı görevine 2015’te portföy yöneticiliğine terfi ederek devam etmiş, İslami yatırım fonlarından sorumlu olarak çalıştığı görevini 2016 ortasına kadar sürdürmüştür.

Deniz Erkoç

Yönetim Kurulu Üyesi/ Gayrimenkul Fon Yöneticisi


Deniz ERKOÇ halen Aktif Bank’ta Gayrimenkul Uygulama ve Geliştirme Direktörü ve İFM İstanbul Finans Merkezi İnşaat Taahhüt A.Ş. Şirketinde İcra Kurulu Üyeliği yapmaktadır. Ayrıca Erkoç Aktif Bank iştiraki olan Emlak Girişim Danışmanlık şirketinde de Yönetim Kurulu üyesidir.

1991 yılında İTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olduktan sonra kariyer hayatı süresince kamu ve özel bir çok uluslararası inşaat projesinde yer almış olan Deniz Erkoç,1997-2012 yılları arasında Baytur İnşaat Şirketinde Planlama Koordinatörlüğü ve Maliyet Kontrol Müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir.Deniz Erkoç 2013 yılı Şubat ayında Aktif Bank’ta çalışmaya başlamıştır. Deniz Erkoç’un Sermaye Piyasası Kurulu Gayrimenkul Değerleme Lisansı bulunmaktadır.

  • BİZİ TAKİP
    EDEBİLİRSİNİZ

© Copyright 2016, Mükafat Portföy Yönetimi A.Ş.